Papírna EMBA spol. s ro, Paseky nad Jizerou

10

Gratis download (Draag mij bij aan andere projecten) in hoge definitie.

Om me op YouTube te bekijken zich abonneren op.

Voorbeeld downloaden

EMBA je největší a nejvýznamnější dodavatel výrobků z recyklovaného papíru, čímž významně přispívá k ochraně životního prostředí.

EMBA is een Tsjechisch bedrijf met een lange traditie en een verantwoorde benadering van de samenleving en het milieu. De biologische producten worden geproduceerd door de verwerking van papier en zijn volledig recyclebaar. Door zijn producten EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Záčátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční karton pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
We zijn ons bewust van de erfenis van vorige generaties, die ons tot op de dag van vandaag heeft geleid en onze toewijding om het werk dat is begonnen met succes te ontwikkelen. Als onderdeel van de constante inspanning om onze concurrenten een stap voor te blijven, leggen we de nadruk op productkwaliteit en klantrelaties.
Onze professionele expertise en onze hooggekwalificeerde medewerkers staan ​​garant voor een langdurige service van het hoogste niveau. We verkopen niet alleen producten, maar we bieden complete oplossingen aan klanten in meer dan 30-landen over de hele wereld.

DE WAARDEN DIE WE SNIJDEN:

  • Biologische productie en producten zijn een weerspiegeling van onze algehele verantwoordelijke relatie met het milieu
  • Ethiek is een van de hoogste regels voor relaties binnen en buiten het bedrijf
  • Een bezoek aan en professionele klantenservice is onze duidelijke verantwoordelijkheid
  • Onze bijdrage aan de kwaliteit van het leven van het hele bedrijf wordt niet beperkt door het bedrijfsterrein
  • Hoogste werkgelegenheid is onze bijdrage aan de succesvolle ontwikkeling van de regio

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění ná právním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci tot 10 jaar. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoru a šetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních Ocenění, jako například Cover van het jaar a Worldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Milieuvriendelijk product na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

delen
Even geduld aub...

Schrijf een reactie

Adresa Vaše emailová nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *